ארגזי רוח אלומיניום

ארגז רוח סוגר את קצה גג הרעפים במבנה קופסתי דמוי ארגז המשמש למניעת התרוממות רעפי הגג על ידי רוח, להבלטת קו היקף הגג ולהרחקת שולי הגג מקירות המבנה, בנוסף משמש ארגז הרוח להסתרת המרזבים. כמו כן יש לארגזי רוח חשיבות אסתטית כשהם עצמם מהווים פריט עיצובי-אדריכלי – זו הסיבה שבשנים האחרונות גם בעלי ארגזי רוח מסורתיים מעץ מחפים את ארגזי הרוח בחיפוי אלומיניום בצבעים ובמראות שונים, החל ממראה דמוי עץ ועד מראה של אבנים וברזל בהתאמה לדרישות העיצוב הכולל של המבנה.

ארגזי רוח

כיום מקובל ומומלץ לבנות ארגזי רוח מאלומיניום אשר עמיד בהרבה מהעץ ואינו דורש כלל תחזוקה. האלומיניום מבטיח עמידות בפני פגעי מזג אויר, בפני חרקים, בפני עובש וריקבון.

ארגז רוח שאינו בנוי כהלכה עלול לגרום נזק לגג ואף לתקרת המבנה לכן יש לוודא בנייה מוקפדת שאינה מתפשרת על הפרטים הקטנים כגדולים מתכנון ארגז רוח ומתן פתרונות נקודתיים ועד ביצוע המסגרת והגימור המושלם כל אלה מנחים את חברת טופ גג בביצוע פרויקטים.

חברת טופ גג מבצעת ארגזי רוח במגוון שיטות הנהוגות בישראל, ניסיון רב נצבר במהלך למעלה מעשר שנים בענף הגגות שבהם בצעו לשביעות רצון לקוחות טופ גג אלפי ארגזי רוח מכל הסוגים, המינים, השיטות והדגמים.

שיפוץ ארגזי רוח היא מומחיות בפני עצמה שהעיקרון המנחה הוא להגיע לתוצאה של ארגז רוח "חדש" בעלות המינימאלית ללקוח. חידוש ארגז רוח כולל חיפוי אלומיניום לארגז הרוח שיספק הגנה לחלקי העץ הפנימיים לעיתים יש צורך בהחלפת קורות חיזוק וביישור מבנה ארגז הרוח שהתעוות מהשמש והגשם אליהם הוא חשוף. צוות העובדים של חברת טופ גג מומחים בשיפוץ ארגזי רוח וחידושם תוך הקפדה על העלות המינימאלית אותה הלקוח יאלץ לשאת אך ללא פשרה על האיכות והמיקצועיות.

לקבלת ייעוץ חינם, הצגת האפשרויות וקבלת הצעת מחיר ניתן לתאם פגישה: